title="کلینیک زیبایی در تهران" target="_blank">کلینیک زیبایی در تهران title="کلینیک زیبایی در تهران" target="_blank">کلینیک زیبایی در تهران
  • بهترین کلینیک زیبایی در تهران
  • بهترین کلینیک زیبایی در تهران
  • بهترین کلینیک زیبایی در تهران
  • بهترین کلینیک زیبایی در تهران

:(مطب دکتر مدرکی) اهداف و خدمات کلینیک زیبایی

ارائه کلیه خدمات زیبایی و پوستی به هموطنان عزیز در یک محیط آرام و زیبا ، با بهره گیری از بهترین دستگاه ها و تکنولوژی  2014 آمریکا،داراری کادر مجرب و متخصص فارغ التحصیل از دانشگاه های کاناداکلینیک زیبایی تهران

لیزر زیبایی جراحی زیبایی

جراحی زیبایی در تهران|کلینیک زیبایی تهران|لیزر موهای زائد|لاغری موضعی

رفع مشکلات پوستی

راه حل ها و توصیه های لازم برای مشکلات پوستی در کلینیک زیبایی الیکا لیزر


موارد درمانی جهت هر مشکل هم به شکل تکی و هم به شکل بسته درمانی قابل انجام است که بسته درمانی بسیار موثر تر از درمان به یک روش است.

جهت کبودی زیر چشم: پی آر پی و آر اف فرکشنال و مزوتراپی
 
جهت منافذ باز پوست :میکرودرم، پیلینگ شیمیایی، آر اف فرکشنال ،میکرونیدل

جهت کک و مک : خالبرداری با آر اف سرجیکال،لیزر،مزوتراپی،میکرودرم
جهت لک های سطحی:میکرودرم و خالبرداری با آر اف سرجیکال

جهت پیشگیری از جوشها :میکرودرم و آر اف فرکشنال

جهت لک های عمقی: مزوتراپی و لیزر آی پی ال،پکیچ میکرونیدلینگ لک،لیزر کیو سویچ

جهت تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست و پا:بوتاکس

جهت کاهش عمق خط خنده و خط اندوه:ژل و لیفت با نخ PDO, میکرونیدلینگ

جهت افتادگی و شلی صورت:لیفت با نخ و آر اف فرکشنال ،میکرونیدلینگ

جهت افزایش حجم گونه:لیفت با نخ یا تزریق ژل طبیعی

جهت لاغری صورت و گودی بیش از حد زیر چشم: تزریق چربی و ژل طبیعی

جهت بالا بردن ابروها یا دم ابروها :

تزریق ژل لب

      

نمونه های تزریق ژل لب در کیلینیک زیبایی الیکا لیزر تهران

بعضی از افراد این نگرانی را دارند که بعد از اینکه مدت دوام ژل به پایان رسید فرم لبها به هم بخورد. مطالعات نشان داده که ژلهای هیالورونیک اسید در محل تزریق باعث تولید کلاژن نوع یک میشوند به همین دلیل بعد از جذب شدن خود ژل لبها یا به حالت قبلی برمیگردند یا فرم بهتر از حالت قبل از تزریق دارند.
ماندگاري ژل حدود 9 ماه است ولی گاها اثر آن تا دو سال هم می ماند.
جهت تزریق ژل بیشتر فاصله خاصی نیاز نیست و فرد در هر مراجعه می تواند ژل تزریق کند.

لاغری موضعی،11دروغ رایج کلینیک های زیبایی

لاغری موضعی عوارض

لاغری موضعی

متاسفانه تعدادی از کلینیک های زیبایی برای جذب بیشتر مشتری در تبلیغات خود دروغ هایی میگویند که لازم میدانیم 11 مورد از مهم ترین آنها را در اینجا متذکر شویم

در زیر مهمترین علل عوارض و نارضایتی های بیماران و راه های اجتناب از آن را می آوریم و مهمترین نکته آن است که اگر هر فردی با هر دستگاهی همین اشتباهات و ادعاها را بکند، کم و بیش همین عوارض را ایجاد خواهد کرد، خواه لیپوماتیک باشد یا لیپولیزر.

دروغ اول: ما چاقی شما را با لیپوماتیک درمان می کنیم: هیچ کدام از روش های معمول لاغری موضعی از جمله لیپوساکشن، لیپولیزر یا لیپوماتیک برای کاهش وزن به کار نمی روند و اصولا انجام آنها در فردی که چاق است (یعنی شاخص جرم بدن یا BMI بالای 30 دارد) قدغن است، زیرا برداشتن مقدار زیاد چربی در این فرد میتواند عوارض مرگبار مثل آمبولی، خونریزی، اختلالات آب و الکترونیک و آمبولی چربی داشته باشد.

دروغ دوم: ما در هر مرحله به سرعت با گرفتن مقدار زیادی چربی مثلا 10 لیتر چربی، چاقی شما را درمان می کنیم: اصولا در هیچ روشی توصیه به برداشتن 4/5 لیتر چربی نمی شود، زیرا ریسک عوارض، آمبولی و مرگ و میر را بیشتر می کند.

دروغ سوم: ما افتادگی پوست شما را که مخصوصا پس از حاملگی اتفاق افتاده است، با لیپوماتیک درمان می کنیم: هیچ روشی به جز جراحی قادر به درمان افتادگی قابل توجه پوست نمی باشد. خواه لیپوماتیک، لیپوساکشن ، لیپولیزر یا هر روش دیگری باشد و درصد عمده ای از بیماران که مشکل و عارضه پیدا کرده اند در این دسته قرار می گیرند.

دروغ چهارم: لیپوماتیک آمبولی نمی دهد: ریسک آمبولی در هیچ روش تهاجمی درمان چاقی موضعی خواه لیپولیز، لیپوساکشن یا لیپوماتیک باشد، صفر نیست هیچ مرجع معتبر و علمی این ادعا را نکرده است.

دروغ پنجم: لیپوماتیک باعث پستی و بلندی پوست نمی شود و سلولیت را هم درمان می کند: هیچ روشی نیست که احتمال پستی و بلندی پوست در آن صفر باشد و باعث بهبود قطعی سلولیت شود. باز هم در هیچ مرجع علمی چنین ادعایی وجود ندارد.

دروغ ششم: لیپوماتیک باعث صدمه به پوست نمی شود: بیماران متعددی که انجام لیپوماتیک باعث نازکی بیش از حد پوست آنها و ایجاد پستی و بلندی و صدمه به پوست آنها شده اند، خلاف این ادعا را ثابت می کنند، زیرا فرقی نمی کند که لیپوماتیک باشد یا لیپوساکشن، لیپولیزر باشد یا ساکشن اولترا سونیک. با هر روشی که ضخامت چربی زیر پوست را خیلی کم کنیم، به پوست صدمه می زنیم.

دروغ هفتم: به هر شکلی که باشید برایتان کمری باریک ایجاد می کنیم: اصولا تنها کاری که روش های مختلف درمان چاقی موضعی می کنند، کاهش ضخامت چربی زیر پوست و مشخص کردن فرم عضلانی استخوانی ناحیه ی مورد درمان است. پس تنها راهی که ممکن است به هر شکل باعث شود که کمری باریک پیدا کنید، آن است که از نظر عضلانی استخوانی کمری باریک داشته باشید و نازک کردن چربی زیر پوست به هر روشی باعث بارز شدن آن می شود.

دروغ هشتم: دوره نقاهت و بستن گن در این روش از هر روش دیگری کمتر است: اصولا هیچ منبع علمی این ادعا را تایید نمی کند. طول بستن گن هم بستگی به روش پزشک شما دارد و می تواند از چند هفته تا چند ماه متغیر باشد.

دروغ نهم: این روش برخلاف سایر روش ها نیاز به هیچ نوع بیهوشی ندارد و چون غیر تهاجمی است: اصولا هر روشی را می توان تحت بی حسی موضعی انجام داد، اما به جز مواردی که حجم چربی برداشته شده کم است، توصیه ی کلی به عدم استفاده از بیهوشی نمی شود، زیرا حجم و مقدار ماده بیحسی که برای حجم های متوسط تا قابل توجه چربی لازم است، خود دارای خطرات قابل توجه است و احتمال مسمومیت مرگبار با داروی بیحسی در بیحسی وجود دارد.

دروغ دهم: این کار نیازی به انجام در مراکز و کلینیک های جراحی یا بیمارستان ندارد، چون روش بی عارضه ای است بهتر است در مطب انجام شود: بر طبق قوانین به هیچ وجه حق انجام این روش ها صرف نظر از این که لیپوماتیک، لیپوساکشن یا لیپولیز باشد، در مطب وجود ندارد، زیرا در صورت ایجاد عارضه به علت نبود امکانات و تجهیزات امکان رسیدگی به بیمار وجود نداشته و می تواند عوارض مرگبار داشته باشد.

دروغ یازدهم: ما حتما می توانیم شکم شما را به سایز دلخواه برسانیم: باید بدانید بسیاری از موارد بزرگی شکم بعلت چربی داخل شکمی (چربی احشابی که دور روده هاست) است که درمانی به جز رژیم و ورزش ندارد. در انتها به طور خلاصه قبل از انجام هر روشی از جمله لیپوماتیک یا لیپولیزلیزری در صورتی که چاق هستید، قرار است درمطب مورد عمل قرار گیرید، به شما قول داده شده است که بیش از 5 لیتر چربی از شما برداشته شود، تضمین شده است که آمبولی، خونریزی، پستی و بلندی پیدا نمی کنید، یا تضمین شده است که افتادگی قابل توجه پوست و سلولیتتان درمان می شود و حتما به سایز و وزن دلخواه می رسید، بترسید و خودداری کنید.

آر اف فرکشنال

اثرات آر اف فرکشنال به طور خلاصه به شرح زیر میباشد:
-تحریک تولید کلاژن در پوست و در نتیجه سفت کردن پوست
-حذف یا کاهش خطوط پاکلاغی دورچشم یا خطوط دور دهان
-حذف یا کاهش خطوط پیشانی یا اخم
-کمک به جذب داروهای موضعی پوست
-کاهش نمای چروک، لک های پوستی و آسیبهای ناشی از آفتاب
- درمان اسکار آکنه و آبله مرغان
- کاهش نمای اسکار و ترکهای پوستی(استریا)
- کاهش نمای منافذ باز پوستی
- کمک به روزاسه (قرمزی) و عروق ریز پوستی

رفع چین و چروک و از بین بردن خط خنده و اخم پیشانی

توجه:بهتر است در روز درمان، خانمها با پوست تمیز و بدون آرایش، و آقایان با صورت اصلاح شده مراجعه نمایند .ناحیه درمان با کرم های بی حسی موضعی پوشانده خواهد شد . بعد از ۳۰-۲۰ دقیقه پوست محل درمان شسته شده و ضدعفونی خواهد شد. جلسه درمانی بسته به محل درمان حدود ۲۵-۱۰ دقیقه طول خواهد کشید.قبل از شروع درمان هر فردی یک سری مخصوص خریداری میکند. هرسری یا تیپ دستگاه برای جلوگیری از انتقال بیماری تنها جهت یک فرد قابل استفاده بوده و استفاده از آن جهت شخص دیگر(حتی نزدیکان) ممنوع است .بعد از درمان می توان با استفاده از کیسه یخ پوست را خنک و آرام نمود .استفاده از کرم ترمیم بعد از کیسه یخ به کاهش سریع تر التهاب پوست کمک میکند

{jcomments on}

جراحی زیبایی پروتز سینه

رفع مشکل افتادگی و کوچکی سینه با انجام جراحی زیبایی پروتز سینه

نمونه یک پروتز گذاری سینه در کیلینیک الیکا لیزر عمل زیبایی

نمونه یک پروتز گذاری سینه در کیلینیک الیکا لیزر

رفع مشکل کوچکی و افتادگی سینه

تصویر قبل از عمل زیبایی

 

:

تماس با ما

آدرس:تهران ، زعفرانیه ، خیابان مقدس اردبیلی ، مجتمع تجاری پالادیوم ،طبقه هفتم شمالی ، واحد دوم

همراه:٠٩١٢٣٨٨٤٦٨١

تلفن: ٢٢٠١٥١١٢
٢٢٠١٥١١٣

E-mail:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کلینیک زیبایی(مطب دکتر مدرکی) در گوگل مپ

تصاویر قبل و بعد از عمل زیبایی

کلينيک زيبايي تهران,قیمت لیزر موهای زائد

بهترین کلينيک زيبايي تهران,قیمت لیزر موهای زائد

طراحی سایت اصفهان