title="کلینیک زیبایی در تهران" target="_blank">کلینیک زیبایی در تهران title="کلینیک زیبایی در تهران" target="_blank">کلینیک زیبایی در تهران

جوان سازی پوست به روش غیر تخریبی

روشهای جوانسازی پوست

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، روشهای جوانسازی پوست به کمک لیزر نیز رو به پیشرفت هستند . امروزه تمایل بر آن است که درمان با لیزر با حداقل عوارض برای بیمار انجام شود . به نحوی که در حین درمان هیچگونه زخم و خونریزی ایجاد نشود و بیمار بتواند بلافاصله پس از انجام لیزر به کار روزمره خود برگردد . خوشبختانه این مرکز زیبایی  با بهره برداری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مجهز به بهترین دستگاههای لیزر جهت جوانسازی پوست بدون ایجاد زخم و خونریزی است.

آمریکا مجهز به سیستم IPL است که امروزه مقبولیت فراوانی در اروپا و در آمریکا پیدا کرده است.
روش کار بدین نحو است که ابتدا یک ژل خنک کننده به صورت مالیده می شود . سپس اشعه نوری به صورت تابانده می شود . اشعه نور به طور اختصاصی تنها جذب رنگدانه موجود در پوست و هموگلوبین موجود در رگها می شود . بدین ترتیب لکه های قهوه ای رنگ ناشی از آفتاب و قرمزی صورت بهتر می شود . سوزش مختصر هنگام عمل تنها عارضه کار با IPL است . پس از انجام IPL هیچگونه زخمی در پوست ایجاد نمی شود بلکه اشعه تابیده شده به عمق پوست نفوذ می کند و باعت تحریک کلاژن سازی می شود . به این ترتیب پوست پس از چند ماه صافتر ، نرمتر و یکدست تر می شود و قوام بهتری پیدا می کند . در مجموع 3 تا 6 جلسه درمان به فواصل یک ماه برای رسیدن به بهترین نتیجه لازم است.
 
........
:

تماس با ما

آدرس:تهران ، زعفرانیه ، خیابان مقدس اردبیلی ، مجتمع تجاری پالادیوم ،طبقه هفتم شمالی ، واحد دوم

همراه:٠٩١٢٣٨٨٤٦٨١

تلفن: ٢٢٠١٥١١٢
٢٢٠١٥١١٣

E-mail:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کلینیک زیبایی(مطب دکتر مدرکی) در گوگل مپ

تصاویر قبل و بعد از عمل زیبایی

کلينيک زيبايي تهران,قیمت لیزر موهای زائد

بهترین کلينيک زيبايي تهران,قیمت لیزر موهای زائد

طراحی سایت اصفهان